8.4.2019
Makita розвиває культуру будівельних майстрів в Україні

Компанія Makita завжди попереду, аби вражати новітніми розробками своїх споживачів. Тому сьогодні так просто знайти нас в соціальних мережах чи оформити замовлення на сайтах наших партнерів. Тепер ми йдемо далі. Партнерство з Лігою Майстрів – це ще один крок на зустріч нашим споживачам.

Сьогодні світ розвивається з неймовірною швидкістю, все змінюється активніше, ніж будь-коли.  Гаджети, глобальна комп’ютеризація – тенденції ХХІ століття, адже  50% населення Планети – активні користувачі інтернету. Тому не дивно, що товари та послуги різних сегментів успішно продають через віртуальні мережі.

Компанія Makita завжди попереду, аби вражати новітніми розробками своїх споживачів. Тому сьогодні так просто знайти нас в соціальних мережах чи оформити замовлення на сайтах наших партнерів.

Тепер ми йдемо далі. Партнерство з Лігою Майстрів – це ще один крок на зустріч нашим споживачам.

Ліга Майстрів – це онлайн-спільнота для майстрів та будівельників. Основна її мета – підвищення рівня культури будівництва у майстрів разом із надійними партнерами-виробниками. Це означає, що учасники спільноти отримують можливість  технічної підтримки 24/7 у Viber групах та  мають доступ  до начальних семінарів чи вебінарів безпосередньо від виробника. А це у свою чергу – професійний розвиток, корисний досвід, нові знайомства.

Сьогодні Ліга Майстрів – це вже близько 2000 учасників у 20 профільних чатах Viber за різними темами (облицювання, крівля, утеплення тощо). З початку 2019 року разом з лідерами ринку спільнотою було проведено близько 45 навчальних заходів, де, окрім навчального матеріалу та обговорення актуальних новин зі сфери будівництва, серед учасників проводилися тестування продуктів виробників

Завдяки онлайн-формату, спільнота не має географічних кордонів, а отже, ми маємо можливість бути на зв’язку, у якій би частині країни ви не знаходились.  

Подібний формат – новий для українського будівельника, але це, безперечно, – шлях до розвитку будівельної сфери, активного нетворкінгу та зростання експертизи кожного майстра, який любить свою справу і хоче розвиватися.

Більше дізнатися про Лігу Майстрів можна на сайті та в соціальних мережах Facebook,Instagram.