Сервіси на мапіАвторизовані сервіси компанії "Макіта Україна"


Схеми розборки інструментів Джерело 1
Схеми розборки інструментів Джерело 2
Схеми розборки інструментів Джерело 3


Гарантія на всі інструменти Makita 1 рік з можливістю подовження гарантії сумарно до 3-х років.
 
При покупці інструмента вимагайте в продавця перевірки його якості і комплектації, а також правильного заповнення гарантійного талона і наявності печаток (штампів) у ньому і відривних талонах. Усі претензії по зовнішньому вигляду і комплектності пред'являйте продавцеві при прийнятті товару. З усіх питань, пов'язаних з техобслуговуванням звертайтеся в авторизовані сервісні центри, перелік яких наведено на звороті Гарантійного талону та на нашому сайті (див. посилання вище на сторінці).
 

Умови гарантії:

      Гарантійний термін експлуатації виробу складає 12 місяців при наявності товарного або касового чеку (видаткової накладної) з відміткою про дату продажу, а також правильно заповненого Гарантійного талона та підпису Покупця про прийняття ним гарантійних умов. При невиконанні цих умов претензії по якості виробу не приймаються. Протягом гарантійного терміну власник має право на безкоштовний ремонт виробу, якщо він вийшов з ладу через дефекти виготовлення або матеріалів.

 

Право на гарантійний ремонт втрачається в наступних випадках:

 1. Наявність в Гарантійному талоні виправлень, не розбірливих записів. Якщо на виробі вилучена або пошкоджена ідентифікаційна етикетка, не розбірливий або змінений серійний номер.
 2. Якщо несправності виробу викликані ушкодженнями при транспортуванні, неправильним збереженням, недбалим застосуванням, поганим доглядом. Якщо виріб має надмірне забруднення інструмента, як внутрішнє, так і зовнішнє, іржавий.
 3. Має місце неправильної експлуатації (порушення правил Інструкції з експлуатації, включаючи перевантаження і використання не за призначенням). Експлуатація з не призначеною або тупою різальною оснасткою, не призначеними насадками або додатковими присто суваннями.
 4. Якщо виріб піддавався конструктивним змінам не уповноваженими особами.*
 5. Коли виріб потрапив в гарантійний ремонт після спроб самостійного ремонту і/або змащення виробу під час гарантійного терміну (сліди розкриття інструмента, зірвані шліци гвинтів, редукторна голівка встановлена невірно і т.д.).*
 6. Якщо експлуатація інструменту після прояви несправності не була зупинена і продовжувалась*
 7.  Несправності викликані незалежними від виробника причинами, такими, як перепади напруги електричного струму, явища природи, стихійні лиха.
 8.  Якщо експлуатація виробу відбувалася без захисної оснастки, що входить у їхній комплект (захисні кожухи, відбійні щитки і т.д.), що служать для безпеки працівника і перешкоджать проникненню оброблюваного матеріалу у середину виробу.*
 9.  Наявність у середині виробу сторонніх речовин, рідин і предметів, залишки будівельних матеріалів, абразивів, металева та інша стружка і т.д.*
 10.  Якщо є в наявності механічні зовнішні ушкодження (тріщини, вм'ятини і потертості корпуса, пластикових захисних кожухів), а також механічні ушкодження сто порів редукторів, перемикачів режимів роботи перфораторів, молотків, дрилів і лобзиків.*
 11.  Якщо мають місце ушкодження шнура живлення або штепсельної вилки, що виникли в результаті багаторазового перегину, механічного ушкодження або при підключенні до розетки з поганим контактом. Сліди дії вогню.
 12.  Якщо не своєчасно були змінене швидкозношувані витратні деталі. Наприклад: щітки, фільтри, мастило, ремені, лампи і т.п., наслідок того виникли несправності виробу.
 13. Якщо пошкодження є результатом несвоєчасного проведення технічного обслуговування (заміна фільтрів, змащення, ременів і т.п.). Якщо має місце використання паливно-мастильних матеріалів, не передбачених "Інструкцією з експлуатації" на виріб, застосування неочищеного палива, бензину с домішками дизпального, використання бензину з октановим числом яке не відповідає вимогам інструкції з експлуатації, так як це призводить до утворення задирок на поршні та циліндрі двигуна.
 14.  Якщо має місце перегрів або недотримання вимог якості пального, яки спричинили ушкодження поршньової групи (безумовними ознаками цього являються: залягання поршньового кільця і/або подряпини і потертість на внутрішній поверхні циліндра і поршня, ушкодження або оплавлення опорних підшипників шатуна і поршньового пальця).
 15. Якщо має місце нормальний знос інструмента в результаті тривалого  використання. Рівномірний знос деталей при відсутності на них заводських дефектів не дає право на їх заміну по гарантії.*
 16.  Гарантія не поширюється на оснащення інструмента, витратне приладдя та матеріали (наприклад: акумулятори, патрони до дрилів, гайки для абразивних і відрізних дисків, цанги, бури, свердла, пильні диски, фрези і т.п.), що було в експлуатації.
 17.  Гарантія не поширюється на мастило, гумові амортизатори й ущільнювачі, повітряний і масляний фільтри, щітки, приводні ремені, шланги та насадки, що разом називаються „елементи, які швидко зношуються".
 18. Гарантія не поширюється на витратні приладдя та матеріали - гумові амортизатори й ущільнювачі, фільтри, шини бензопил, приводні ремені, стрічки та ланцюги, ведучі зірочки, хробаковий привід стартера і масляного насосу, шнур стартера, стрічку гальма ланцюга, важіль повітряного заслону, пружина зчеплення, поршньове кільце, ріжучі головки та  їх елементи,тяги і кріплення, свічки запалювання.
 19. Якщо пошкодження інструмента пов’язане з застосуванням надмірних зусиль оператором.
 20. Якщо відсутній необхідний рівень масла і несправність викликана цією причиною.
 21. Якщо пневматичний інструмент використовувався без станції підготовки повітря.
 22. Якщо мало місце невірне з’єднання з пневмосистемою.
 23.  Гарантія не поширюється на такі види робіт, як регулювання, чищення та   інші роботи по догляду інструмента.

      * виявляється діагностикою в сервісному центрі.
Послуги Сервісного Центру ТОВ «Макіта Україна»  Сервісний Центр компанії ТОВ «Макіта Україна» надає послуги по гарантійному та післягарантійному обслуговуванню інструмента Makita.

 

   Контактна інформація:

 

 м. Київ, вул. Марка Вовчка 18А

 

 тел. (044) 492-27-74

 

 e-mail: service@makita.ua

 

 

 

  Розклад роботи:

 

В робочі дні з понеділка по пятницю.

 

З 9:00 до 17:00 без обіду.

 

 

Умови обслуговування інструменту в Сервісному Центрі «Макіта Україна».

 

 1. 1.    Гарантійне обслуговування.

Приймається інструмент в повній комплектації з робочою оснасткою при наявності правильно заповненого оригінального гарантійного талону ТОВ «Макіта Україна» та документа, що підтверджує факт продажу (товарний або касовий чек, розхідна накладна).

 

 1. 2.    Платне обслуговування.

Інструмент приймається як від фізичних так і від юридичних осіб.

Діагностика інструмента платна.

Готівкова оплата в сервісі не приймається.

Оплата за ремонт/діагностику здійснюється виключно через відділення банків на розрахунковий рахунок компанії.

 

Ремонт виконується тільки після надходження коштів на розрахунковий рахунок компанії ТОВ «Макіта Україна»

 

У разі відмови від ремонту –сплачується  вартість діагностики.

 

Зберігання інструменту в Сервісному Центрі ТОВ «Макіта Україна»  платне.

 

Для реєстрації нового клієнта юридичної особи потрібно надати підтвердження статусу юридичної особи наступними документами:

 

 Для юридичних осіб (ТОВ, ПП, ДП, ПАТ, ПрАТ і т.д.)

  

Документи:

1. Копія Виписки (Витягу) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців.

2. Копія Витягу з Реєстру платників ПДВ (якщо платник ПДВ) (або Копія Свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ, якщо юридична особа зареєстрована до 01.01.2014 р. та не змінювала відповідні дані).

3. Копія довідки про взяття на облік платника податків (ф. 4-ОПП).

(документ не подається, якщо юридична особа зареєстрована з 17.12.2012 р. та відповідні дані зазначені в копії Виписки (Витягу) з ЄДР).

4. Копія довідки ЄДРПОУ.

(документ не подається, якщо юридична особа зареєстрована з 17.12.2012 р. та відповідні дані зазначені в копії Виписки (Витягу) з ЄДР).

 

Для ФОП – на загальній системі оподаткування
 

Документи:

1. Копія Виписки (Витягу) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців. 

2. Копія Витягу з Реєстру платників ПДВ (якщо платник ПДВ) (або Копія Свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ, якщо ФОП зареєстрований до 01.01.2014 р. та не змінював відповідні дані).

 

Для ФОП – на єдиному податку

 

Документи:

1. Копія Виписки (Витягу) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців.

2. Копія Витягу з Реєстру платників ПДВ (якщо платник ПДВ) (або Копія Свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ, якщо ФОП зареєстрований до 01.01.2014 р. та не змінював відповідні дані).

3. Копія Витягу з Реєстру платників єдиного податку (або Копія Свідоцтва платника єдиного податку, якщо ФОП зареєстрований до 01.01.2014 р. та не змінював відповідні дані).

 

 Гарантія на виконані роботи.

 На виконані повноцінні платні ремонти (при заміні всіх запасних частин, що рекомендуються сервісом) надається умовна гарантія 6 місяців. Умови гарантії наведено на цій сторінці вище та в офіційному гарантійному талоні виробника.
 При відмові від заміни всіх рекомендованих сервісом запасних частин - ГАРАНТІЯ НЕ НАДАЄТЬСЯ.

 

 Вартість пересилки інструмента в (з) сервіс компанії "Макіта Україна" сплачує замовник.

 

РОЗЦІНКИ НА ПЛАТНІ ПОСЛУГИ СЕРВІСНОГО ЦЕНТРУ ТОВ «МАКІТА УКРАЇНА»

 

Категорія

Ціна (Грн. з ПДВ)

Опис

 

 

 

Послуга з діагностики 1 група

150

Повна перевірка технічного стану ЕЛЕКТРО та ПНЕВМО   інструменту. Заключення зі списком запасних частин, які потрібно замінити. Перевірку   інструмента в навантаженому стані (робочому режимі) можливо провести виключно   при наданні замовником працюючих аксесуарів та матеріалу, що оброблюється.

Послуга з діагностики 2 група

260

Повна перевірка технічного стану БЕНЗО інструменту.   Заключення зі списком запасних частин, які потрібно замінити. Перевірку   інструмента в навантаженому стані (робочому режимі) можливо провести виключно   при наданні замовником працюючих аксесуарів та матеріалу, що оброблюється.

 

 

 

Послуги з ремонту 1 група

150

Акумуляторний інструмент тільки   механічна або тільки електрична частини.

   

Заміна вимикачів, електроних   плат в електроінструменті.

   

Відновлення контакта, ремонт   без заміни запасних частин, заміна тільки вугільних щіток.

   

Зняття абразивного диску з   пошкодженням диску.

   

Заміна елементів що не потребує   розборки інструмента (флянці, бічні рукоятки, захисні кожухи т інше…)

 

 

 

Послуги з ремонту 2 група

250

Акумуляторний інструмент   електрична і механічна частини разом.

   

Електрична частина всіх   електроінструментів.

   

Механічна частина інструментів.

   

Ремонт зовнішніх елементів   бензинових двигунів (не двигун, не поршньова група).

   

Регулювання інструмента   (деревообробка) з матеріалом замовника

   

Чистка/регулювання/ремонт   карбюраторів бензотехніки

   

Тільки чистка інструмента.

 

 

 

Послуги з ремонту 3 група

310

Механічна частина інструментів   SDS-MAX і важчих.

   

Газонокосарки бензинові (крім   розборки двигуна).

   

Генератори бензинові

 

 

 

Послуги з ремонту 4 група

400

Розборка поршньової групи   бензинових інструментів.

   

Генератори бензинові електрична   частина.

 

 

 

Послуги з ремонту 5 група

520

Розборка двигуна (Генератори   бензинові. Газонокосарки бензинові)

 

 

 

Послуги зберігання (понад 5   діб) за кожну добу

10

Вартість зберігання інструмента   більше 5 діб після діагностики або ремотна (за кожну добу зберігання)